środa, 20 czerwca 2018

Przerwa wakacyjna

Na czas wakacji zawieszam działalność bloga, życząc wszystkim Czytelnikom bezpiecznych, słonecznych i pełnych przygód wakacji. Spotykamy się we wrześniu z nowymi tematami, które będę poruszał na blogu. Czytelnicy, którzy zechcą podzielić się swoimi obserwacjami lub innymi historiami  proszę o kontakt na mojego maila. 

8 komentarzy:

 1. Dziękuję serdecznie Panie Arku w imieniu
  Czytelników i swoim, życząc również bardzo udanych wakacji :).A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam ;)

   Usuń
  2. Miłego odpoczynku pzdr.

   Usuń
 2. Na tym blogu i tak mało się dzieje ostatnimi czasy. Czyżby zmęczenie? Znudzenie powtarzalnością? Coś by było na rzeczy, bo i ja na dłuższy czas rzuciłem w cholerę i pisanie i czytanie.
  Miłego odpoczynku.
  M Kołodziej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zamierzam publikować każdego zgłoszenia bo tych zaległych w archiwum mam setki lepszych gorszych. Publikuję to co uważam za stosowne i w ramach wolnego czasu, taka jest idea mojego bloga. Na razie skupiam się nad drugą książką i oczywiście odpoczynku od ufologii. Pozdrawiam ;)

   Usuń
 3. Panu Kołodziejowi, jak chce sensacji polecam Fundację Nautilus, tam emocje murowane. Panie Arku z niecierpliwością czekam na Pana książkę, pierwsza dostarczyła mi rzetelnych informacji, szkoda, że tak późno odkryłem Pana bloga. Pozdrawiam i przyjemnych wakacji Rober Rzeszów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co wiem, ostatnio pojawiło się tam zdjęcie UFO, ale jakiego ''nazi ufo'' tyle, że to zwykły mały model, jak zwykle sensacja wygrała za zdrową logiką. Cieszę się, że książka się podoba również pozdrawiam ;))

   Usuń
 4. "Vogue-Vagabond" od "Ośrodka Mentalnościowego" zawiązywanego wokół zapewne pewnych dziwnych idei - niejakiego dr Pająka wrocławskiego - dr Mechaniki - a dumnie utwierdzanego w przekonaniu, zresztą, że ten - jest "Twórcą Teorii Wszystkiego".
  Zresztą dr Pająk - pseudo-ufolog, z kolei, nie wiem tam, siedzi obecnie, albo w Australo-Polinezji, albo w Malezji? Poza granicami Polski od lat wielu.(tyle wg źródeł Internetu).
  Polska 38 mln jest jednak zbyt mała, by w lot z miejsca nie rozpoznać wypowiedź 'Kogoś" tam "ubranżowionego". Wręcz przeciwnie, czasem ludzie rozpoznają siebie, po zdawkowej wypowiedzi,tak dobrze "jak dwa stare łyse konie siebie nawzajem chodzące od lat w kieracie".
  Kończy się/ skończył się w zasadzie rok szkolny, wygasł na przerwę wakacyjną semestr letni - tylko życzyć oddechu, wypoczynku - czy także lektury blogu Davida Clarke. Nadal u tego typu ludzi bliskich, czy obracających się dość blisko czasem - a wokół pewnej kolejnej "niszy zawodowej" - tj. wojskowości - jest zapewne większość niestandartowych odpowiedzi na szereg stawianych w Ufologii - pytań. Względna większość, znaczy - nadal jednak - nie przewaga - tych poprawnych odpowiedzi, względem tych pozostałych - niepoprawnych i pytań w ogóle pozostawionych bez jakiejkolwiek odpowiedzi.

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: