niedziela, 19 czerwca 2022

Przerwa wakacyjna

Zbliżają się wakacje dlatego również ja muszę zrobić dłuższą przerwą związana z blogiem, być może spotkamy się dopiero po wakacjach lub nieco dłużej. Wszystkim Czytelnikom życzę bezpiecznych i udanych wakacji z nutką ''nieznanego''. Do zobaczenia ;) 

4 komentarze:

 1. Świetny jest ten blog. Wstyd się przyznać, ale trafiłem tu przez przypadek całkiem niedawno. Odżyły u mnie zainteresowania tematyką "nieznanego", po ponad dwóch dekadach przerwy. Szczyt zainteresowań tego typu sprawami, przypadł u mnie w drugiej połowie lat 90-tych. Potem studia, praca i jakoś niemal o tym zapomniałem. W wakacje poczytam sobie archiwum bloga i mam trochę ściągniętych anglojęzycznych lektur do przetrawienia. Ostatnio uzupełniam swoje luki w wiedzy na temat tajemniczych zaginięć (fenomen 411) i paranormalnych zjawisk z pogranicza ludowego folkloru. Jakoś te dwa "działy" z tematyki paranormalnej przeszły u mnie bokiem we wspomnianych czasach. Albo było tego mało, albo przeoczyłem, ale grunt, że teraz mam coś ekscytującego do poczytania.
  Pozdrawiam Autora bloga i Czytelników.
  Tomek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Tomku zapraszam do zapoznania się z artykułami na blogu i oczywiście pozostawienia swoich opinii, przemyśleń serdecznie pozdrawiam ;)

   Usuń
 2. Sorki ,że zawracam głowę ale potem zapomnę -cytat,,ja widziałem razem z kolegą coś dziwnego coś w kształcie bloku czteropiętrowego z 4 klatkami (50m długi z 25 szeroki i z20m wysoki)bez żadnych światełek bez dźwięku jasny brąz na wysokości 100m i także z prędkością helikoptera . było to w mieście lublin na ulicy pawiej boczna kunickiego w roku 2018 w okresie późnego lata"
  podrzucam kom użytkownika spod filmu ,,Tagen Tv " ze Stanisławem Barskim pt,,Pumy" ,Zerknij też na kom. pod filmem ..Mutanty" , Udanych wakacji . Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: