czwartek, 20 września 2012

Kolejne obserwacje ciemnych obiektów nad Rzeszowem ?

W dniu 16 września po 19:00 nad Rzeszowem zauważono przemieszczające się zagadkowe obiekty, które początkowo świeciły jasnym światłe. Sprawa jest o tyle interesująca ponieważ w dalszej części obserwacji, obiekty przestały świecić i wówczas było widać ich ciemną sylwetkę.

Całe zdarzenie zostało nagrane kamerą przez dobrej klasy telefon komórkowy, aktualnie materiał dziś został mi osobiście na spotkaniu przekazany do mojej oceny. Obiekty poruszały się nad Szpitalem nr. 2 w Rzeszowie z kierunku południowego na północny. Wg. świadka obiekty znajdowały się na niezbyt dużej wysokości, co niejako potwierdza na filmie całkowite pokryte chmurami niebo. Zdaniem osoby obserwującej  ''zjawisko'' były to jakby ciemne kule.

Oczywiście jako jedynym rozwiązaniem całej sprawy może być fakt wypuszczenia lampionów chińskich. Wiadomo taki lampion po pewnym czasie gaśnie i spada w dół. Jednak w tym przypadku jak wynika na filmie to ''coś'' nie przypomina wypalonego lampionu. Dwa obiekty bardzo szybko poruszają się nie wykonując żadnych innych manewrów np. targanych podmuchem wiatru itp.  Również hipoteza balonu nie wydaje się być dobra z uwagi na to, że obiekty wcześniej świeciły jasnym światłem ? Postaram się za kilka dni opublikować cały materiał filmowy oraz zebrać kolejne informacje w tej sprawie.Wszystko na to wynika, że świadków przelotu obiektów powinno być znacznie więcej ?

Kadr z filmu z widocznym ciemnym obiektem w okolicy szpitala

Apeluję do mieszkańców Rzeszowa i okolic o zgłaszanie podobnych obserwacji lub swoich spostrzeżeń.2 komentarze:

  1. Wygląda ciekawie czekamy na więcej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak cały czas zastanawiam się nad jakimś balonem lub kierowaną zabawką ale gdy oglądam film te wyjaśnienia nie pasują drony też odpadają dwa w dodatku znów nad Rzeszowem o zupełnie futurystycznych kształtach niż używa np. USA co ostatnio szeroko media nagłaśniają...

    OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: