poniedziałek, 24 marca 2014

Kolejna obserwacja UFO nad Słociną !

W dniu dzisiejszym zostałem poinformowany przez mieszkańca południowej dzielnicy Rzeszowa Słociny o obserwacji osobliwego obiektu jaki został zauważony 24 marca o godzinie 04:35 rano.  Według przekazanej relacji do obserwacji doszło kiedy to świadek podszedł po przebudzeniu do okna, w którym zauważył jak od strony wzgórza Św. Rocha porusza się dość szybko ciemny okrągły obiekt z kilkoma światłami na jego powierzchni w kompletniej ciszy. Obserwacja trwała około 30 sekund. Obserwowany obiekt był dość duży, w odległości około 500 metrów od świadka.  O wynikach w stosownym czasie poinformuję.

4 komentarze:

 1. Ciekawe, oby to nie była próba zrobienia sensacji lekkim wysiłkiem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego jaką mam wiedzę na ten temat na pewno można wykluczyć sensację, lub mistyfikację acz zdarzenie nie tak ''sensacyjne'' jak poprzednie, ale obiekt w formie kopuły z tego co opowiadał mi świadek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jestem kiepska w poruszaniu się po internecie!!!! Mam internet w smartfonie od pół roku i teraz dopiero uświadomiłam sobie że może ktoś interesujacy się dziwnymi obiektami zechce przeczytać co widziałam a.może zechce się ze mną skontaktować!!! Trafiłam tu na chybił trafił i opowiem o dziwnym obiekcie! Było to 21.08.2012. godz. 21.20 za dziesięć.minut miałam zrobić.insulinę.mojemu kotkowi ale zachciało mi się zapalić papierosa a latem wychodzę palić.na papierosa. Całe lato mam powieszone prześcieradła coś ala markiza pozapinane agrafkami. Myślę sobie odepnę te agrafki niech wejdzie trochę świeżego powietrza i kątem oka zobaczyłam coś czerwono pomarańczowego podniosłam głowę i ujrzałam przed sobą w odległości może 50 m olbrzymią kulę pomarańczowo czerwoną!!! Oczy mi wyszły z orbit zapomniałam o insulinie i głośno mamrotałam o Boże o Boże to zaraz wpadnie na mój blok na mój balkon. Kula stała nieruchomo na bloku cztero piętrowym a ja mieszkam na ósmym piętrze w 11 p bloku. Uczepiłam się siatki którą mam założoną na całym balkonem i przytomnie zaczęłam obserwować tą olbrzymią kulę o średnicy około 20 może 25 m i tak sobie myślę dlaczego nie ma ludzi na balkonach czy pod tym blokiem gdzie stoi kula !!! Czy to nie balon czerwono pomarańczowy ale szukam kosza nie ma a napewno bym widziała bo kula była blisko mnie tak jakbym stała na poziomie środka kuli. Z okien bloków świecą światła więc widzę.dokładnie kulę nie migocze swiatło nie rozbłyska tak jak od słońca kolor przypomina zachód słońca ale jest godz 21.20 i dawno słońce zaszło !! I tak przytomnie ale z wielkim strachem nie mogę.oczu oderwać od kuli nagle widzę jak ten czerwono pomarańczowy olbrzym wolno rusza w moją bardzo bardzo wolno posuwa się do przodu a ja zupełnie przytomnie uświadamiam sobie że stoję na balkonie w samych majtkach bez stanika i kusej z wielkim dekoldem podkoszulku na ramiączkach!!!! Ze strachu że ta olbrzymia wpadnie prosto na mnie mó balkon moje mieszkanie i wszystko rozwali albo spali zaczęłam krzyczeć wysunęłam ręce w stronę kuli i krzyczałam nie nie nie tylko nie to odejdź stąd ja się boję!! Nie spuszczałam oka z kuli a ona nagle stanęła na wysokości boiska dla dzieci i tak stała naprzeciko mnie a.ja się darłam!!!! Nagle kula zaczęła się cofać , cofnęła się nad cztero piętrowy blok potem wolniutko bokiem tego bloku przesunęła się nad drzewami i pod katem 30 stopni zczęła wolno się wznosić na wysokość.mojego 11 to piętrowego bloku ale z dala od mojego balkonu!!!! Obserwowałam ją tak z 15 minut aż nie zniknęła nad blokiem na wysokości pierwszej klatki ja mieszkam w 5 tej klatce i zniknęła w chmurach!!!! Było to dwa lata temu a ja ile razy wychodzę wieczorem na balkon na papierosa i odpinam moją "markizę" ciągle się boję że ta.kula tu wróci!!!!! Może ktoś.by mi logicznie wyjaśnił co ja widziałam co to za kula

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam Panią proszę o kontakt meilowy ze mną arekmiazga@gmail.com w jakim to było mieście chciałbym się tym zająć dlatego proszę o kontakt, chciałbym Pani zadać kilka zapytań w tej sprawie. Pozdrawiam ;)

   Usuń

Napisz komentarz: