czwartek, 13 stycznia 2022

Anglojęzyczne recenzje książek ufologicznych

Chciałbym zapoznać Czytelników bloga ze stroną internetową, która będzie miała na celu recenzję publikacji ufologicznych głównie anglojęzycznych. Sądzę, że takiej strony od dawna brakowało tym bardziej cieszę się, że znalazła się osoba, która chce poświęcić swój czas na ten właśnie aspekt.

Z tego co udało mi się dowiedzieć od autora strony pojawią się tam głównie recenzje  starszych i nowych prac związanych z ufologią  m.in Vallego itp., ale również z szeroko rozumianą tematyką nieznanego. Oprócz tego będzie można dowiedzieć się o sylwetkach dawnych i obecnych badaczy związanych z nieznanym.  Autor strony wspomniał, że będą również omawiane prace Polskich autorów na co po cichu liczę  ponieważ w ciągu ostatnich  kilku lat pojawiły się interesujące prace m.in Damiana Treli, Piotra Cielebiasia czy choćby moje o których warto przypomnieć Czytelnikom.


Adres strony oraz link na fb poniżej 


https://ufobezstereotypow.pl/

https://www.facebook.com/UFO-bez-stereotyp%C3%B3w-106516228587459

2 komentarze:

 1. Dziękuję Panie Arku za linki. Strona rzeczywiście godna polecenia.
  Jest już tam sporo ciekawych artykułów.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aussie Rules: Bet on Baccarat in the USA - The Worrione
  Baccarat is 온카지노 커뮤니티 a 카지노사이트 casino 바카라 게임 사이트 game played 제왕카지노 롤링 on a wide variety of hands. The game rules are different for each of the bets to be placed. Baccarat 1xbet вход bets

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: