poniedziałek, 12 marca 2012

Mija rok od serii obserwacji UFO nad A 4 !

Warto przypomnieć Czytelnikom, że mija rok od serii obserwacji UFO jakie odnotowano w pobliżu Balic 8-9 marca oraz w pobliżu Ropczyc 12 marca gdzie nad A 4 zauważono potężnego NOL-a, który zawisł nad drogą. Dodać należy, że w większości były to wyłącznie Bliskie Spotkania Pierwszego Stopnia.

Obserwacje jakie odnotowano w miejscowości Brzezówka oraz Lubzina zapadną na zawsze w mojej i nie tylko pamięci ze względu na wiarygodność niezależnych świadków oraz rozmiar zauważonego obiektu. Pomimo roku nadal nie rozwiązano zagadki czym był ogromny  obiekt jaki dwukrotnie pojawił się w krótkim czasie nad A 4 k/Ropczyc.

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się raz jeszcze z pełnym raportem jaki można przeczytać na moim blogu w dziale po prawej UFO-RAPORTY PDF,  lub w poniższym linku w bardziej okrojonej wersji.


Zdarzeniem zainteresowałem również Dowództwo Sił Powietrznych w Warszawie w celu ustalenia czym był zauważony obiekt.  Odpowiedź nadeszła po miesiącu, którą osobiście napisał gen.broni. pil Lech Majewski.  Oczywiście nie spodziewałem się odpowiedzi w stylu ''tak nasze służby wykryły obiekt'' ponieważ z wiadomych względów takie informacje są ściśle tajne. Bardzo miło, że kancelaria w ogóle odpowiedziała  i niejako wykluczyła przelot w zbliżonym czasie śmigłowca MI 8 jaki poruszał się chwilę przed obserwacją. Osobiście sądzę, że przelot śmigłowca WP oraz pojawienie się chwilę później obiektu były nie przypadkowe  i być może WP zdawało sobie sprawę z zaistniałej sytuacji ? Ani wcześniej ani potem nie pojawił się żaden śmigłowiec WP w tej okolicy, co było zdarzeniem dość unikalnym. Pomimo roku nie pojawili się kolejni świadkowie obserwacji.

 Skan oryginalnego pisma jakie otrzymałem od  gen. Majewskiego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz komentarz: