czwartek, 5 lipca 2012

Przerwa wakacyjna !

Na czas wakacji postanowiłem  zrobić sobie  ‘’urlop od ufologii’’ dlatego nowe tematy na blogu pojawią się we wrześniu. Oczywiście zawsze można zgłaszać i przesyłać swoje obserwacje na mojego meila, w razie pojawienia się czegoś znaczącego nie omieszkam się poinformować Czytelników. Na ten czas zapraszam do lektury dostępnych na blogu tekstów i do zobaczenia po wakacjach.

6 komentarzy:

 1. Mam nadzieje Panie Arku, czego Panu oczywiście życzę z całego serca, że jakiś zabłąkany, dyskoidalny lub cygarowaty kształt rozbije się o Pański parawan :]

  OdpowiedzUsuń
 2. A zatem udanych wakacji :) Odwala Pan kawał dobrej roboty, dlatego ma Pan pełne prawo do solidnego wypoczynku. Niech Pan dobrze wypocznie, bo nie wiadomo jakie rewelacje przyniesie nam końcówka 2012 roku ;) Pozdrawiam serdecznie! Stały Czytelnik bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję i również Wam życzę słonecznych dni i udanych wakacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam Arku i życzę dogłębnego wypoczynk i zebrania sił do nastęnych wakacji.Twój stary znajomy z Mixa.

  Pulsar

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny rok Panie Arku! Gratuluje udanych obserwacji i liczę na równie fascynujące po wakacjach :] Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. trafilem na ciekawy film: Paranatural - Zjawiska Paranormalne E03 - Tajemnicze światła

  i jestem pierwszy raz od lat nieco zaskoczony. Byly o takich swiatlach mniejsze lub wieksze wzmianki ale te nagrania i SLADY robia wrazenie.

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: