środa, 12 czerwca 2013

UFO STATYSTYKI Z DOLNEGO ŚLĄSKA

Damian Trela na swoim blogu przedstawia statystyki UFO zebrane z terenu Dolnego Śląska w latach 1956-1996. Statystyki jak sam autor wspomina w artykule stanowią dziś rzadkość jedynie INFRA corocznie próbuje z powodzeniem ''łatać'' tą lukę w polskiej ufologii. Swoją drogą sam przymierzam się do opisania statystyki UFO z terenu Podkarpacia ponieważ obserwacji jest naprawdę sporo choć oczywiście nie wszystkie to tzw. ''prawdziwe UFO''.Zapraszam do artykułu na stronie Damiana Treli
7 komentarzy:

 1. Swoją drogą skoro KKK ''nadal działa'' są to działania okryte ''tajnością'' i zdaję sobie sprawę kto za tym stoi. Ten kto działa poważnie jest widoczny i jego efekt prac można zobaczyć publicznie. Może kiedyś była to prężna organizacja skupiająca interesujące osoby, dziś pozostała jedynie nazwa to wszystko.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za wysokie progi dla pana panie miazgo:)

   Usuń
  2. Jak już to pisze się Miazga a nie Miazgo ;)A te ''progi'' juz dawno zgniły Panie Anonimowy pozostały w nich jedynie szkodliwe korniki.

   Usuń
 2. Dzieki Arek za tego posta. Nie ukrywam że chciałbym ujrzeć kiedyś wykaz wszystkich obserwacji z Podkarpacia. To na pewno ciekawamskarbnica wiedzy

  OdpowiedzUsuń
 3. Damian nie ma sprawy ;) Trochę mam chaos w moim archiwum wiesz jak to jest częśc na kompie część w papierach brakuje czasu aby zrobić z tego statystykę wszystkich obserwacji oczywiście poza tymi wyjasnionymi jak lampiony i inne rzeczy. Póki co mam wykaz wszystkich CE z Podkarpacia od 1945 do 2013 roku i na dzień dzisiejszy jest tego tylko czy aż 42 zdarzenia.

  CE-1 32
  Ce-2 8
  Ce-3 2

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: