środa, 21 grudnia 2011

Wesołych świąt!

Wszystkim czytelnikom i sympatykom Spotkań z Nieznanym pragnę życzyć Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Miejmy nadzieję, że będzie on równie dobry, a przynajmniej nie mniej owocny od tego, który mija.

Chcę podzięwkować także wszystkim osobom, które zgłosiły mi swoje przypadki obserwacji obiektów NOL w nadziei uzyskania odpowiedzi na bardzo trudne i często marginalizowane pytania. Oby kolejny rok przyniósł jeszcze więcej przypadków i więcej wyjaśnień.

Pozdrawiam i do zobaczenia po Nowym Roku,
Arkadiusz Miazga

4 komentarze:

 1. To był obfity w wydarzenia rok, oby tak dalej Panie Arku, dziękuję za poświęconą pracę i życzę jeszcze większych sukcesów w Nowym Roku :) Wesołych Świąt :]

  Kuba

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuję i życzę również Wesołych Świat. Jak zdążę opublikuję spis wszystkich najciekawszych obserwacji z Podkarpacia oraz małe podsumowanie 2011 roku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Arku-dalszych sukcesów i wytrwałości w wykonywanej pracy i mniej ludzi którzy poza szczeniackimi wpisami nic nie wnoszą do Twego bloga.
  pozdrawiam Pulsar

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję Pulsar no cóż trzeba przyzwyczaić się i do takich ''opinii''osób, które w ufologii nic nigdy nie zrobiły a dużo mają do złośliwego krytykowania ;)

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: