środa, 14 marca 2012

Bliskie Spotkanie z UFO w kształcie ‘’cygara’’ ?

2012 rok dopiero co się rozpoczął a już napłynęły interesujące zdarzenia  UFO z terenu Polski. Jednym z takich zdarzeń jest obserwacja z bliskiej odległości cygaro kształtnego obiektu unoszącego się około 100 metrów od okna domu. Do obserwacji doszło w okolicy Sopotu w lutym 2012 roku.

Sprawę przekazała do mnie znajoma osoba świadka z którym skontaktowałem się aby uzyskać więcej informacji na temat tego zdarzenia Na razie dysponuję wstępnymi informacjami i jeśli świadek wyrazi chęć woli współpracy powstanie szczegółowy raport w tej sprawie. Obserwacja miała przebieg jak za ‘’dawnych lat’’ świadek przebywając sam w domu i oglądając TV około 21:30 usłyszał bardzo nietypowy dźwięk dobiegający jakby z zewnątrz w tonacji trących się płyt betonowych. W tej samej chwili telewizor dosłownie zwariował a po kilku sekundach znikł obraz. Świadek oglądając się za siebie w kierunku okna  dostrzegł obiekt w kształcie metalicznego cygara o barwie złoto/szarej, który unosił się w bezruchu około 80 metrów od jego okna . Zaszokowany pobiegł po aparat fotograficzny, niestety gdy wrócił obiektu już nie było a telewizor funkcjonował bez zarzutu. 

Powyższe zdarzenie wstępnie można sklasyfikować jako NL/CE-2 czyli Bliskie Spotkanie Drugiego Stopnia z fizycznym oddziaływaniem obiektu na otoczenie. Wygląd obiektu również należy do ‘’rzadkości’' w ostatnich latach.

W najbliższych dniach zostanie również przeprowadzona wizja lokalna i rejestracja w terenie w okolicy Pustkowa gdzie w grudniu 2006 roku zauważono osobliwy obiekt w kształcie ‘’spodka’’ o wynikach poinformuję.

Może ktoś z Czytelników zauważył podobny obiekt w rejonie Sopotu lub innych miejscach na terenie naszego kraju. Wszelkie informacje o obserwacji UFO można zgłaszać na arekmiazga@gmail.com

2 komentarze:

  1. ładnie nam sie rok zaczyna ,ciekawe zgłoszenie .

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam:)Identyczny obiekt widziałam w księżycową bezchmurną noc w okolicy obrzeży Wodzisławia Śl.

    OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: