poniedziałek, 29 lipca 2013

Glinik: wieś, gdzie dzieją się dziwne rzeczy

Pomimo, że mam ''urlop'' od ufologii postanowiłem moich Czytelników zaprosić do zapoznania się z artykułem jaki został opublikowany na serwisie Onet. pl dotyczący zdarzeń w Gliniku, temat ten porusza Piotr Cielebiaś ( INFRA) w oparciu o moje zebrane obserwacje w tej wsi, wsi, która skrywa nie jedną tajemnicę ''nieznanego''.

Artykuł w linku poniżej.
Wracając jeszcze do ufologii, panuje jakaś wyjątkowa cisza, żadnych obserwacji, rejestracji, piktogramów faktycznie nic ciekawego się nie dzieje, choć mam z ubiegłego piątku (26 lipca) obserwację z Baranówki w dzielnicy Rzeszów. Z relacji świadka wynika, że około południa nad blokami udało się zauważyć  metalicznie ''jajowaty'' obiekt, który został sfotografowany. Wiarygodność relacji oraz zdjęć potwierdzę jak zawsze z wizytą na miejscu zdarzenia jaką przeprowadzę w tym tygodniu. Podobno wg. świadka nie jest to pierwsza tego typu obserwacja w tym miejscu ? 

Trwają też prace nad ukończeniem pierwszego tomu mojej książki ''UFO nad Podkarpaciem'' myślę, że powinna ukazać się na jesień jak wszystko dobrze przebiegnie w wersji Ebook dostępna dla wszystkich.

11 komentarzy:

 1. Pod koniec sierpnia planuję krótki wypad w Bieszczady, oczywiście z aparatem. Dzięki Panu i Pańskiemu blogowi będę uważnie obserwował tamtejsze niebo :)
  Kto wie, może się nawet spotkamy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piktogram pojawił się, w Wylatowie: http://www.youtube.com/watch?v=ZyEpa5PdBDQ jeśli to prawda, a nie sezonowa ściema ogórkowa, to oznacza, że jednak coś się cały czas dzieje i ciszy nie ma. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piktogram jest zza Wylatowem kilka km dalej nic szczególnego nie wykluczone, że to fałszywka. Może ktoś na siłę chce, aby Wylatowo znów było nr. 1 w mediach ?

  OdpowiedzUsuń
 4. A moze Ty drogi Arku jestes nawiedzonym sceptykiem ? UFO widoczne w Zdanach bylo widziane tam na prawde.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiesz wolę być nawiedzonym sceptykiem, niż podniecać się i ''wierzyć'' w Zdany ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdany to kpina i dawno zostało to skompromitowane, ale zawsze znajdą się jacyś wyznawcy aby temat do końca nie umarł. Były Zdany, był Leoncin i co jeszcze ... ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie zaobserwalam świecących obiekt nad Rzeszowem

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeszcze wieczne obserwacje nad Magnezytami na ktorych nie ma nic, procz ''magicznych swiatelek''.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybyś Panie Anonimowy znał wszystkie zdarzenia z okolic ZM nie pisałbyś, że nic nie ma ponieważ m.in tam doszło do trzech CE-1 i Ce-2 jeśli temat ''światełek'' cię drażni polecam zmień bloga na np. inne medium tam zobaczysz ''prawdziwe UFO'' ;)

   Usuń
 9. Ktoś kto jest sceptyczny jest też wiarygodny w tym co robi. Bez euforii ale bez uprzedzeń

  OdpowiedzUsuń
 10. Może psychozoik chce teraz nadawać do tych z SETI a zabawa z ufologami już mu się znudziła? hehe Mam takie pytanie czy to się często zdarza w historii ufologicznej że są takie zastoje w obserwacjach? Na pewno są teorie to tłumaczące, tylko jakie?

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: