czwartek, 29 czerwca 2017

Gniazda UFO - projekt wydania książki na portalu PolakPotrafi.pl - dołącz się i ty !

Podobnie jak ja Damian Trela ruszył ze swoim projektem wydania książki pt. ‘’Gniazda UFO’’ na portalu PolakPotrafi.pl. Wszystkich chętnych i zainteresowanych zachęcam do wsparcia finansowego książki, tym bardziej, że jest to pierwsza tego typu praca na Polskim rynku wydawniczym omawiająca aspekt kręgów i piktogramów zbożowych. Więcej informacji poniżej.  


Wszystkich zainteresowanych wydaniem książki Damiana odsyłam do poniższego linku, lub na jego bloga. 

https://polakpotrafi.pl/projekt/gniazda-ufo?utm_source=search
Przy okazji jeszcze raz zachęcam do wparcia mojego projektu, który obecnie ma 17 %, pozostało 47 dni do końca, każde nawet najmniejsze wsparcie finansowe  się liczy. W przypadku nie osiągnięcia 100 % sumy wszystkie przelewy trafią spowrotem do darczyńców, jak jest napisane w regulamienie portalu.  Słyszałem opinie, że dobrym rozwiązaniem byłaby przedpłata, bo ktoś kto powiedzmy wyda 40-50 zł, potem będzie musiał ponownie kupić książkę.  Szanowowni Państwo opcji i nagród jest sporo, i naprawdę za każde wsparcie jest jakaś nagroda w tym moje książki.  Wystarczy 400-500 osób, a tyle mam wejść na bloga, ( przed wakacjami) każdy po 10 zł, i w zasadzie jest sprawa załatwiona. Apeluję do Was, do Czytelników mojego bloga o Wasze wsparcie, książkę nie piszę dla siebie, ale dla Was, i innych osób zainteresownych aspektem nieznanego. 

Poniżej link do mojego projektu. 

https://polakpotrafi.pl/projekt/magiczna-rzeczywistosc?utm_source=projectsObecnie książka przechodzi przez pierwszą korektę, a nad grafiką okładki pracuje Sebastian jej zajawka poniżej. 


2 komentarze:

  1. Wsparłem Pana projekt, na tyle na ile mogę. Szkoda, że Czytelnicy Pana bloga, tak słabo wspierają zbiórkę, nawet symboliczne 2-5 zł, ale proszę się nie przejmować, na pewno w jakiś sposób ukaże się Pana książka, proszę być pozytywnej myśli. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję i doceniam Pana inicjatywę. Powiem tak jeden z ponad 500 Czytelników ;) No cóż nie mogę zmuszać kogoś na siłę, ale skoro brak wyraźnego zainteresowania ze strony moich Czytelników, tak sobie myśle, po co to wszystko robić ? Dla siebie, sportu... wszyscy chcą dziś wszystko na gotowe, niestety, to smutna prawda. Książkę wydam, za dużo poświęciłem energii w jej przygototowanie.

      Usuń

Napisz komentarz: