piątek, 9 kwietnia 2021

Latający ‘’kosmonauta’’ nad Bieszczadami – apel do świadków

Niniejszy post ma jedynie na celu zakomunikować i ewentualnie zwrócić się do potencjalnych świadków niezwykłego zdarzenia, które miało miejsce pod koniec września 2020 roku w Bieszczadach w okolicy miejscowości Zawóz k/ Soliny.


Dysponuję wszelkimi danymi dotyczącymi  zdarzenia, które miało miejsce pod koniec września 2020 roku, a  świadkiem obserwacji był mieszkaniec Dolnego Śląska, który wraz ze znajomymi przybywał w tych okolicach.  Z rozmowy, którą przeprowadziłem wynikało, że kiedy słońce schowało się za horyzontem pomiędzy godziną 17-18:00 zauważył lecącą postać w kierunku zachodnim około 400 metrów od niego. Postać miała wygląd typowego ‘’kosmonauty’’, który siedział w ''fotelu'' widoczny był hełm, nogi spoczywające na czymś wysuniętym. Wszystko trwało około 20 sekund, a humanoid oddalił się w kierunku w miejscowości Werla.

Zwracam się do wszystkich osób, którzy tego wrześniowego wieczoru przebywali w Bieszczadach w okolicy miejscowości Zwóz, Werlas, Teleśnica Sanna  jeśli byli świadkami przelotu ‘’kosmonauty’’ lub innych zjawisk na tym terenie bardzo proszę o kontakt mailowy ze mną arekmiazga@gmail.com

Opis zdarzenia najprawdopodobniej ukarze się w mojej nowej  książce, nad którą obecnie pracuję, a która będzie m.in poruszała tego typu relacje. 

 

9 komentarzy:

 1. Czy to zdjęcie przedstawia tego humanoida?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie nie to tylko ilustracja do tekstu, gdybym takie miał byłbym szczęśliwy ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czyżby awaria kamuflażu? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Może jakiś miliarder się bawił - jest już podobna technologia
  https://www.youtube.com/watch?v=gtvCnZqZnxc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tyle że tam to coś leciało wysoko, bez dźwięku i miało fotel.

   Usuń
 5. Jeśli to faktycznie okazałby się humanoid, to byłby to ewenement. Nie dość, że humanoid, to jeszcze w Bieszczadach, tak ubogich w tego typu relacje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najbardziej śmieszą mnie komentarze na FB osób, którzy uparcie twierdzą że to testy NATO lub latające modele owszem przyznałbym im rację gdyby rzeczywiście takie zabawki były realne ale testy wojskowe supr tajnego ''fotela'' w Solinie w ciagu dnia to absurd...

   Usuń
 6. To może być poprostu urodzinowy balonik na hel o kształcie superbohatera Hulka, który zerwał sie dziecku ze sznurka. Proszę zwrócić uwage że "postać" ta ma spodenki fioletowe lub granatowe tak jak Hulk właśnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety balonik nie pasuje do tego co zaobserwował świadek po pierwsze baloniki nie lecą setki metrów w linii prostej lecz o ile sie orientuję z fizyki lecą w górę a jeśli na helu to rzecz oczywista.

   Usuń

Napisz komentarz: