czwartek, 1 grudnia 2011

Kolejne obserwacje UFO w Bieszczadach oraz w Prudniku.

Kilka dni temu otrzymałem kolejne informacje od moich Czytelników dotyczące obserwacji UFO z terenu Podkarpacia – Bieszczad oraz Prudnika. Wszystkie zgłoszenia pochodzą z ostatnich dni co zwiększa statystykę obserwacji na obszarze Podkarpacia w 2011 roku.


Zdarzenia są w toku rejestracji/dokumentacji w niedługim czasie przedstawię obserwację z Prudnika do którego doszło 18 listopada w godzinach wieczornych. Mieszkanka zauważyła przez szybkę oglądając TV pojawienie się zza oknem jasnego światła. Po wyjściu na balkon obserwowała w odległości około 120-200 metrów obiekt o kształcie prostopadłościanu, koloru blado czerwonego, który cały czas lecąc pulsował. W czasie ‘’pulsacji’’ zauważalne były pionowe ciemne ‘’pasy’’. Obiekt zatrzymał się w powietrzu zmienił kształt na złocistą kule po czym z ogromną prędkością wzniósł się w górę znikając. Jest to obserwacja typu CE-1.

Apele do Czytelników dają czasem zdumiewające rezultaty tak było i tym razem. Zgłosiła się do mnie mieszkanka z Ustrzyk Dolnych (Bieszczady), która w dniu 24 listopada 2011 była świadkiem obserwacji ‘’dziwacznego’ ‘obiektu lub zjawiska ? Do obserwacji doszło około 16:00 gdy zbliżała się swoim samochodem do Brzegów Dolnych zauważyła w kierunku południowo – zachodnim na tle pasma Żuków jasny obiekt. Jak się okazało były to dwa jasne obiekty połączone ze sobą ‘’linią’’ tkwiące nieruchomo. Po kilkunastu sekundach obiekt zmienił kształt na prostopadłościan mający po prawej stronie ‘’prześwitujące okno’’ przez które było widać niebo. Wielkość obiektu świadek porównał do długości czterech planet Wenus. Niestety nie wiadomo jak znikł obiekt ponieważ na chwilę odwróciła uwagę na drogę a gdy spojrzała ponownie obiektu już nie było.

17 listopada w Polanie k/ Wetliny również rzekomo zaobserwowano ‘’spodek’’ relacje prezentowała fundacja nautilus na yutube niestety nie wiem jak przedstawia się ona od strony wiarygodności ? Ale warto odnotować.

Inna obserwacja UFO miała miejsce w Ustrzykach Dolnych w 2007 roku we wrześniu późną  nocą zauważono przelot ‘’spodkowatego ‘’ pomarańczowego obiektu chybocącego się na boki – obiekt w pewnej chwili wykonał zwrot o 90 stopni skierował się w górę i nagle znikł lub zgasł ?
Jak wynika w Bieszczadach obserwacje UFO nie są rzadkie mam pewne sygnały o kolejnych obserwacjach  - niestety sprawa rzekomego lądowania UFO w Jamnej nie znajduje potwierdzenia osoby z Arłamowa pytały się w tej sprawie leśnika ponoć to zwykła plotka ? Niemniej nie skreślam tego całkowicie !

Dokładne opisy poszczególnych obserwacji przedstawię po zebraniu wszystkich informacji. Dodam że obiekt w Prudnik mógł być również zauważony po stronie Czeskiej ?

Oczywiście zwracam się z prośbą do mieszkańców Bieszczad i całej Polski o zgłaszanie swoich relacji lub innych ciekawych zdarzeń. Kontakt arekmiazga@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz komentarz: