czwartek, 20 grudnia 2012

Bliska Obserwacja UFO nad Trzebowniskiem ?

Jak się okazuje do poniższego spisu obserwacji z 2012 roku można dołączyć zdarzenie o jakim uzyskałem informację kilka dni temu.  Obserwacja miała miejsce w połowie sierpnia 2012 roku na obrzeżach małej miejscowości Trzebownisko za Rzeszowem 2 km przed lotniskiem w Jasionce. 


Kilkunastoletni świadek spacerując nad małą rzeczką około 18:00 zauważył dziwny obiekt lecący z kierunku północnego zaciekawiony tym faktem postanowił go poobserwować. Obiekt nagle ‘’wyhamował’’ w powietrzu, po czym gwałtownie obniżył lot i zawisł około 15 metrów nad łąką w odległości około 200 metrów od świadka. Obiekt miał ‘’miskowaty’’ kształt w barwie aluminium  około 4-5 metrów średnicy. Po pewnym czasie obiekt uniósł się w górę i odleciał w kierunku wschodnim.  Sprawa jest w toku dochodzenia i potwierdzenia autentyczności zdarzenia ? O wynikach w stosownym czasie poinformuję na blogu. Wszystko wskazuje na to, że może to być trzecia obserwacja typu CE-1 (Bliskie Spotkanie Pierwszego Stopnia)  na terenie Podkarpacia w 2012 roku.Zwracam się do mieszkańców Podkarpacia o przesyłanie swoich informacji na temat obserwacji nieznanych obiektów lub zjawisk. 

6 komentarzy:

 1. Mam nadzieje że badania w których zamierzam ci pomóc dadzą dobry wynik.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak z całą pewnością liczę na Twoją współpracę i serdecznie dzięki za chęci bardzo to cenię pozdrawiam i Zycze Ci Wesołchy Świat;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również życzę wesołych świąt.

   Usuń
 3. O widze że więcej jest obserwacji UFO nad Jasionką i Rzeszowem. Interesujące czego oni tam szukają?

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak Twoja obserwacja plus inne z okolic kiedy mogę wpaść do wizytę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten tydzień i kolejny mam zajęty, egzaminy,bierzmowanie może tak pod koniec kwietnia? Z 2 miesiące temu podałem panu na E-mail mój numer telefonu zawsze się można dodzwonić lub wysłać sms wtedy będę mógł oddzwonić zazwyczaj telefon mam włączony.
   Przepraszam że tak długo nie odpowiadałem.

   Usuń

Napisz komentarz: