środa, 10 kwietnia 2013

Co wylądowało w lesie Rendlesham ? - Mateusz Kudrański

Chciałbym Czytelników zainteresować niezwykle interesującą pozycją młodego i dobrze zapowiadającego się  młodego autora Mateusza Kudrańskiego, który napisał  książkę na temat kontrowersyjnych wydarzeń jakie miały miejsce w  Rendlesham w 1981 roku. Autor celowo zmienił historię zdarzeń a tym samym dodał smak przygody,i zaskakujących sytuacji, jakie pojawiają się w książce.


''Akcja zaczyna się siedem miesięcy po znanym i chyba najlepiej udokumentowanym spotkaniu z UFO w historii znanym jako - Rendlesham Forest Incident. Jestem pewien, że większość czytających ten tekst wie, o co chodzi. Moja opowieść jest fikcją ujętą w przygodową i humorystyczną formę. Przedstawia historię grupki nastolatków uwikłaną w nieziemski ciąg wydarzeń, który całkowicie zmienia ich życie. Znaleźć w niej można odpowiedzi na pytania: czym jest UFO,  w jaki sposób manipuluje czasem a nawet kto nimi „pilotuje”. W opowieści znalazło się również wiele innych nawiązań do Rodsów, Piktogramów i innych fenomenów. Myślę, że ktokolwiek interesuje się UFO i lubi dobrą, luźną historię przygodową ze zdrową dawką zwariowanego humoru nie będzie zawiedzony. Można powiedzieć, że to Bliskie spotkania trzeciego spotkania pomieszane z Goonies, więc w teorii nie może być złe.''
UWAGA! W związku z dużym zainteresowaniem wydaniem fizycznym. EBOOK zostaje ściągnięty i poddany korekcie po czym książka pójdzie do druku. Premiera WAKACJE 2013! Przepraszam za niedogodności z tym związane! Będę się starał na bieżąco informować o postępach!

Pozdrawiam kosmicznie!
Mateusz Kudrański
 

1 komentarz:

  1. Niesamowita historia w świetnej cenie + ciekawe obrazki.
    Polecam gorąco!

    OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: