czwartek, 26 września 2013

UFO nad Podkarpaciem: czyli rzecz o UFO w południowo-wschodniej Polsce

Jednym z moich Czytelników książki został wieloletni Legnicki Badacz UFO Damian Trela, który na swoim blogu pozwolił sobie przedstawić swoją prywatną i rzetelną opinię na temat książki '' UFO nad Podkarpaciem''. Co sądzi zobaczcie poniżej ?Wszystkich zainteresowanych recenzją książki zapraszam na blog Damiana Treli

  
Czytelnikom, którzy dokonali zakupu ''UFO nad Podkarpaciem'' serdecznie dziękuję i oczywiście zapraszam pozostałych do zapoznania się z moją książką.

6 komentarzy:

 1. No w końcu napisałeś to opracowanie? No to gratuluję.
  Marcin K.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki zapraszam do lektury Marcin ? pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda, że to e - book, ale i tak sukces zważywszy na fakt, że z pozycjami ufologicznymi w Polsce ostatnimi laty jest kruchutko. Hej, dostanę wypłatę, to na pewno kupię:)

   Marcin Kołodziej

   Usuń
 3. Tak, ale Marcin wtedy taka pozycja kosztowałaby około 60 zł, a to bardzo dużo, niestety wydawanie w papierze to duże koszty. Wiem, że inni narzekają że to ebook, ale ja też korzystam z ebooków nawet z poza granicy, bo wolę mieć to niż nic. Ważna jest informacja na drugim miejscu jest sama forma - ok zapraszam i pozdrawiam Arek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No wiem, niedawno kupiłem książkę o reinkarnacji za 45 zeta, a 2 lata temu wykasiłem się na Zakazaną archeologię. Też mnie sporo kosztowała, choć kupiłem na allegro. Wrzesień tego roku to pierwszy od ponad 2 lat, kiedy nie kupiłem żadnej książki. Faktem jest, że sporo ostatnimi czasy siedzę przy nauce fotoszopa i od blisko 2 miesięcy ani jednej książki nie przeczytałem. A poza tym, czytając kolejne książki mam nieodparte wrażenie deja vu - o tym czytałem, o tym wiem, znam to.
   Może kiedyś wrócę do tego i masz rację - lepszy rydz niż nic. Ale, ja jestem tradycjonalistą i wolę mimo wszystko czytać w łóżku, a nie ślęczeć przy ekranie monitora czy nawet drukować.
   Ale kupić, kupię:)
   M.K.

   Usuń
 4. Białoruska grupa badań UFO informuje o mojej książce.

  http://www.ufo-com.net/ufolenta/detail.php?ELEMENT_ID=6795

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: