poniedziałek, 3 marca 2014

Wywiad ze mną na Onet.pl - przeczytaj

Serdecznie zapraszam czytelników, do zapoznania się z wywiadem, jakiego udzieliłem portalowi Onet.pl. Poruszam tam wiele rzadko wspominanych kwestii odnośnie zjawiska UFO, w tym sprawę pochodzenia tego zjawiska...Wywiad z poniższym linku.9 komentarzy:

 1. Gratuluje odwagi w mówieniu o większości UFO jakimi z natury są. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję i cieszę się, że są osoby, które mają podobny stosunek do UFO jak ja ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawy i wyważony wywiad, zgadzam się iż natura zjawiska jest nie poznana i być może nigdy nie zostanie poznana dopóki to Coś samo nie podejmie decyzji o ujawnieniu się, a być może nawet to nie pozwoli ogarnąć tego Czegoś naszym sposobem postrzegania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też myślę podobnie, że UFO to zjawisko, które nigdy nie odsłoni się do końca i nigdy nie będzie nam dane poznać jego ostatecznej tajemnicy. No chyba, że odkryjemy możliwość przechodzenia do innego wymiaru, z którego one pochodzą i poznamy istoty je zamieszkujące, tylko czy będą one nas tam chciały? Czy może ten kontakt będzie początkiem wojny między wymiarowej? Chciałbym jeszcze dodać, że kiedyś bardzo chciałem zobaczyć UFO a nawet jakieś istoty z tym związane, ale dzisiaj już nie byłbym taki chętny do takiego kontaktu, po lekturze „UFO Nad Pascagoulą” zmieniłem zdanie, coraz bardziej się boje tego, co stoi za tym zjawiskiem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety badania naukowe są bardzo ważne, ale tylko do pewnego stopnia, gdy zjawisko ociera sie o świadomość, psychikę, duchowość, czy demonologię, trudno będzie do końca nie tylko je poznać, ale nawet wyjaśnić. Z perspektywy czasu patrząc np. na kontaktowców od lat 50 i przekazy istot, to wychodzi na to, że są kłamcami i dezinformatorami a to już samo w sobie jest podejrzliwe ? Moim zdaniem już pierwsze badania USAF doprowadziły badaczy do dosć pesymistycznych wniosków, dlatego zaczęto ukrywać temat i wyjaśniać go E.T.

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie Arku czy jest Pan zwolennikiem teorii ze UFO jest pochodzenia ziemskiego ze to np. drony, aurora, lub inne cuda współczesnej wojskowej techniki? Mi wydaje sie wrecz nieprawdopodobne ze UFO pochodzi z ziemi bo niby poco mialo by nas obserwowac z kosmosu skoro istoty z UFO zyja z nami na ziemi.Pozatym skad by startowalo gdzie by ladowalo, ludzie musieli by to widziec na ziemi

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj oj nie bardzo mnie Pan zrozumiał w tym inne osoby jak widzę. To, że uważam iż zjawisko UFO ma ziemski charakter nie oznacza dronów czy ingerencji wojska. Jeszcze raz uważam iż za zjawiskiem ukrywa się całkiem ziemska inteligencja, ale egzystująca z nami być może w innej rzeczywistości tu i teraz. Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć, ale polecam np. Keela osobiście mam bardzo zbieżny pogląd.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chodzi Panu o to ze UFO sa to istoty i urządzenia z innego wymiaru istniejacego w tym samym czasie i miejscu, równolegle do nas? i czasem z niewiadomych przyczyn pojawiaja sie w naszym wymiarze lub sa tak zaawansowani technicznie ze potrafią podróżować pomiędzy wymiarami? Czy może o inne istoty żyjące na ziemi pośród nas wszystkich tylko w jakiegoś typu konspiracji? Słyszałem tez teorie o istotach zamieszkujących wnętrze ziemi? Według Pana Panie Arku która z tych teorii jest najbliższa prawdy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak mniej więcej o to chodzi, proszę zauważyć iż istoty z UFO czują się tutaj jak u siebie a charakter obserwacji jest czasem bezsensowny chaotyczny. Wszystkie teorie są dobre nie można żadnej odrzucać choć ja np. co do E.T jestem akurat bardzo sceptyczny, co wiele osób ma mi za złe ponieważ jak sądzę burzę ich obraz zjawiska jaki był przez ponad 60 lat przedstawiany jako najlepszy.

   Usuń

Napisz komentarz: