sobota, 19 września 2015

UFO nad drogą S 8 - poszukujemy świadków ?

Wczoraj otrzymałem informacje o zauważeniu w dniu 17.09.2015 roku  nad drogą S 8 na odcinku pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim a Rawą Mazowiecką     dużego obiektu w kształcie ciemnego ''dysku z kopułą''. Obiekt poruszał się stosunkowo wolno na wysokości pomiędzy 50-100 metrów nad drogą, który oprócz ciemnej powierzchni miał widoczne w dolnej części pulsujące czerwone światła. Do zdarzenia doszło około 21:00. Z relacji świadka wynika, że obiekt najprawdopodobniej był zauważony przez bardzo wielu kierowców, ponieważ wielu z nich nagle zwolniło do około 40 km/h. Wszystkich świadków- kierowców, którzy tego wieczoru zauważyli osobliwy obiekt bardzo proszę o kontakt ze mną w celu ustalenia dalszych informacji w tej sprawie. Kontakt : arekmiazga@gmail.com

8 komentarzy:

 1. Jak na razie dysponuję bardzo precyzyjną relacją jednego świadka, ale może zgłoszą się kolejni ? Mogę na obecnym etapie dodać iż zdarzenie kwalifikuje się jako Bliskie Spotkanie Pierwszego Stopnia CE-1.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, ciekawe czy to nie był Dron bo chyba by było w jakiejś gazecie. A raczej wszędzie cisza. Hmmm.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drony nie mają ponad 50 metrów średnicy jeszcze o takich nie słyszałem ?

   Usuń
 3. Ja miałam okazję zobaczyć to cudo, jednak wiele lat temu (około 12). Podleciało dość blisko, zatem przez ułamki sekund miałam możliwość zaobserwować jego wielkość (obiekt był ogromny). Na moment nastała nade mną dosłownie ciemność. UFO zasłoniło sporą część nieba, po czym odleciało. Wszystko działo w przeciągu kilku sekund, ale przeżycie niezapomniane. Szkoda, że nikt, absolutnie nikt (poza jedną koleżanką, która była ze mną w tym momencie i widziała to samo, co ja) mi nie wierzy. A szkoda, bo było to naprawdę COŚ. Pozdrawiam, D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie D czy nie zechciałby Pan opisać swoje zdarzenie w meilu do mnie z góry dziękuję za podzielenie się tą informacją.

   Usuń
 4. Nie ma problemu. W ramach ścisłości: Pani D. Napisałam "miałam", co świadczy o tym, że jestem kobietą.

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: