czwartek, 15 kwietnia 2021

Nowy blog ''Poszukiwacze Nieznanego'' - Arkadiusz Czaja

Wszystkich Czytelników, którzy interesują się zdarzeniami z serii ''411'' dotyczące tajemniczych zniknięć i zaginięć ludzi odsyłam do nowo powstałego bloga  pt. '' Poszukiwacze Nieznanego'', którego autorem jest Arkadiusz Czaja znany z publikacji artykułów na moim blogu. 
Arek porusza aspekty związane z ''nieznanym'' dlatego moich Czytelników zachęcam do odwiedzania  bloga tym bardziej, że wspomina  bardzo interesujące zdarzenia związane z zaginięciami ludzi, które mocno konotują z dawnymi legendami i wierzeniami ludowymi, w których pojawiają się ''paranormalni goście''.  Link do bloga znajdziecie poniżej


8 komentarzy:

 1. Dziękuję Arku za zajawkę. Blog będzie na początku i później podchwytał tematy tajemniczych zaginięć, jak i spotkań z innymi enigmatycznymi zjawiskami. Później dojdą podziemia, których w okolicach gdzie mieszkam jak i w rejonach dookoła, nie brakuje i które co chwilę budzą sensacje. Zjawisko UFO wprawdzie przejada się już z wolna, tym co od ponad 20 lat w tym wątku siedzą, ale zawsze trafiają się ciekawe rzeczy jak np.: badania nad materiałami, które mają pochodzić od tych zjawisk, ale i nawet ciekawe relacje. Nie planuję robić czegoś, co tydzień lub dwa, jak i reszta ludzi pracuję i to i tamto, jak jest czas, to piszę a potem wrzucam , niekiedy trwa dłużej, bo trzeba sprawdzić, zapytać kogoś, poczekać na wynik badań, ot zwykłe życie. Pozdrawiam i dziękuję za namowę do prowadzenia bloga, bo wiem Arku, pamiętam, że już ponad 10 lat temu mnie do tego namawiałeś.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno mieszkasz w takim miejscu, że spokojnie zainteresujesz Czytelników niezwykłymi historiami owszem UFO sie przejadło nawet juz mnie, tym bardziej, że nie dzieje sie nic spektakularnego jak niegdyś. Ja także z braku czasu teraz juz nie dodaję nowych postów co tydzień lub dwa, ale zgromadziłem na blogu na tyle, że Czytelnicy spokojnie mogą studiować dawne posty. Cieszę się, że moja wskazówka wywarła takie magiczne działanie bo każdy Czytelnik ''nieznanego'' na tym skorzysta pozdrawiam Arku ;)

   Usuń
 2. No bardzo przyjemnie się czyta, mam nadzieję że się rozkręci na maksa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Warto też pozostawiać komentarze u Arka na blogu pozdrawiam ;)

   Usuń
 3. Polubiłam ten blog, fajne długie opowieści, które są bardzo ciekawe ;) Pozdrawiam obu Arków :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Aniu i na pewno ucieszy to Arka Cz. pozdro ;)

   Usuń
 4. Nie wiem oglądałem starożytnych kosmitów był tam taki temat o dźwięku mandala i doświadczenie tworzenia rysunku dźwiękiem.Wiecie z czym to się mi kojarzy kręgi w zbożu to zapis dźwięku jak byśmy stworzyli taki obraz na wskutek tego doświadczenia dźwięku to może odczytał byśmy wiadomość

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oglądałem też ten odcinek Damian Trela także pisał w swojej książce o tej analogii.

   Usuń

Napisz komentarz: