piątek, 27 grudnia 2013

UFO nad Słociną – Apel !

Dziś o 22:45 ( 27.12.2013) w Słocinie dzielnicy Rzeszowa doszło do obserwacji nietypowego obiektu/ zjawiska jakie pojawiło się w okolicy domu znanych mi osób. Obiekt był znacznych rozmiarów niezwykle jasny, posiadał kształt kopuły - ‘’parasola’’ z nie wielkimi światłami, który przechylał się na boki. Według świadków obiekt był dosłownie nad latarniami ulicznymi w odległości około 200 metrów co kwalifikuje zdarzenie do  kategorii CE-1. Obiekt odleciał w stronę A 4 w kierunku na Łańcut. Podjęte zostały czynności rejestracyjne tego zdarzenia.


Wszystkich świadków obserwacji tego obiektu proszę o kontakt ze mną arekmiazga@gmail.com

6 komentarzy:

 1. Będą z czasem udostępnione zarejestrowane materiały?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak oczywiście w postaci pełnego raportu - wszystko opracuję po wizji lokalnej, ale juz w 2014 roku nie mniej zdarzenie jest bardzo interesujące i kto wie czy nawet znów nie Ce-2 ?

  OdpowiedzUsuń
 3. i znów Słocina

  OdpowiedzUsuń
 4. "Witam.mieszkam w małej miejscowości na wschodnim Mazowszu nigdy nie wchodzę na takie fora ale bez ściemy to co pisze widziałem na własne oczy.to nie mógł być przelatujemy satelita bo niebo jest zachmurzone ani samolot bo nie wydawało żadnego dźwięku jedynie świeciło jasnym czerwonym światłem i nie wyraźnie dawało się dostrzec jakby małe migajace światełka ale nie takie jak zazwyczaj mają samoloty było ten obiekt był widoczny jakieś 30 sęk a później nagle znikł.żałuję że nie miałem telefonu bo to dało się nagrać było bardzo wyraźne jestem pewny ze to nie był samolot.jestem z miejscowości Łochów musiał ktoś to jeszcze widzieć może też to opiszę dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię i szanuję Pana, czytam blog, ale za każdym razem brakuje tutaj materiałów, w 21 wieku pasjonat związany z UFo oczekuje dowodów. Wizja lokalna jest dobra do prowadzenia śledztwa w policji a nie do szukania istot pozaziemskich.

  OdpowiedzUsuń
 6. A jakie materiały są wg. Pana dobre w 21 wieku raczy mnie Pan oświecić ? Jakich materiałów brakuje za każdym razem ? Gdyby Pan nie wiedział istniał dawniej profesjonalny poradnik rejestracji NOL ''ponad 100 stron'' napisany przez Pana Piechotę znanego niegdyś badacza właśnie wiele kwestii zostało zaczerpniętych z ''kryminalistyki'' jak przepytywania świadków, zabezpieczanie różnych śladów, pomiary itp. proszę sobie go przeczytać i następnie przemyśleć czy słowo wizja jest dobra czy nie. Gdy jadę ja czy inni badacze na miejsce zdarzenia, to co to jest, jak nie wizja w terenie ? Przygoda rodem z inne medium które raczy sensacjami adekwatnymi w 21 wieku ? Wizja nie jest Drogi Panie do poszukiwania istot pozaziemskich lecz dokumentacji danego zdarzenia w terenie. Do szukania istot pozaziemskich jest m.in SETI. Myli Pan niestety pojęcia i ich znaczenia.

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: