piątek, 18 września 2020

Szlakiem diabelskich głazów

W najnowszym październikowym numerze Czwartego Wymiaru ukazał się mój artykuł dotyczący tematyki diabelskich kamieni, które miałem okazję w ostatnich latach dokumentować w różnych miejscach na terenie Podkarpacia i Małopolski. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do lektury Czwartego Wymiaru. Fragment artykułu 


4 komentarze:

 1. Oj tam kamienie.. Dzisiaj jednym tchem przeczytałam w NŚ twój artykuł o UFO w Słoninach. To jest sztos! Niesamowite przeżycia i szacunek dla tych kobiet za opowiedzenie tych historii. Niesamowite jest to, że dostawałeś "ostrzeżenia".. Jestem ciekawa dalszej części tej historii :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam tak ukazał się bardzo dobry moim zdaniem artykuł o tych niewątpliwie przedziwnych zdarzeniach, które miałem okazję dokumentować i poznawać. Keel miał podobnie dlatego należy uważać na ta ''siłę'' pozdrawiam ;)

   Usuń
  2. A dlaczego nie? Jak napisał równo 28 lat temu p. Bronisław Rzepecki w pierwszym oficjalnym artykule o "diabelskich kamieniach" : "W przeciwieństwie do UFO możemy je badać, gdyż nie odlecą" - i to jest sedno sprawy.

   Usuń
  3. Kamienie tego typu bardzo mnie interesują w planach mam dokumentacje następnych mniej znanych. Pozdrawiam

   Usuń

Napisz komentarz: