sobota, 2 marca 2013

Opolskie: Policjanci obserwują UFO w kształcie dysku 8.01.2013 - Raport

8 stycznia b.r. para policjantów z Opolszczyzny, wracając nad ranem z interwencji, zauważyła na niebie zagadkowe światło. Okazało się, że emitował je sporych rozmiarów latający dysk, który towarzyszył im jeszcze przez kilkanaście kilometrów, przemierzając w kompletnej ciszy przestrzeń nad okolicznymi polami i lasami. Zjawiwszy się na komendzie, funkcjonariusze złożyli raport o tym, co widzieli...Zdarzenie zarejestrowała w bardzo rzetelny sposób grupa INFRA.
Raport w poniższym linku


  
Ze swojej strony dodam, że zdarzenie jest wyjątkowo interesujące z uwagi na świadków, którzy piastują tak ważne państwowe stanowisko. Można powiedzieć, że zdarzenia w których Policjanci obserwują UFO w Polsce należą do rzadkości. Cieszę się z otwartości i współpracy Policji z grupą INFRA.

Pozwolę sobie w tym miejscu zaapelować do Policjantów również tych będących na emeryturze o podzielenie się swoimi historiami na temat spotkań z UFO. Każdemu gwarantuję dyskrecje i anonimowość.Wiem z nieoficjalnych źródeł, że podczas patroli nocnych stróże prawa nie jednokrotnie zauważyli niezwykłe zjawiska w tym UFO.

Relacje można zgłaszać na adres arekmiazga@gmail.com

3 komentarze:

  1. W materiale INFRY dziwi mnie brak odniesienia do warunków obserwacji, tzn - widzialności i położenia jasnych gwiazd i Księżyca, ewentualnie ich braku, stanu zachmurzenia, mgieł, temperatury, pokrywy śnieżnej, itp. Widoczność charakterystycznych gwiazd na niebie i określenie ich pozycji w czasie, są podstawowymi czynnikami, ułatwiającymi zorientowanie każdej obserwacji.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno nie było to jak wynika z informacji żadne zjawisko astronomiczne/atmosferyczne.

    OdpowiedzUsuń
  3. Przecież niczego takiego nie sugeruję. Chodzi mi o warunki obserwacji a nie interpretację zjawiska.

    OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: