czwartek, 7 marca 2013

UFO nad Słociną - poszukujemy świadków zdarzenia

Wczoraj dotarła do mnie kolejna informacja o obserwacji UFO nad Słociną k/ Rzeszowa.  Zdarzenie jest tym bardziej interesujące ponieważ we wrześniu 2012 roku praktycznie w tym samym miejscu doszło do Bliskiego Spotkania typu Ce-1 z metalicznym obiektem w formie ''spodka''. Taki sam obiekt został zaobserwowany 5 marca 2013 roku.

Do zdarzenia doszło 5 marca 2013 roku około 17:50. podczas wypuszczania kota na zewnątrz domu. Podczas tej czynności kot nagle zaczął się dziwnie zachowywać i jeżyć, wówczas zauważono około 400 metrów dalej tkwiące nieruchome światła na ciemnym niebie. Z początku wzięto je za samolot, ale światła cały czas tkwiły nieruchome w powietrzu. Świadek  wzięła lornetkę, w której zauważyła, że światła znajdują się na ciemno/metalicznym obiekcie w kształcie kopuły z płaskim dnem. Obiekt był duży i tkwił nie wyżej jak około 200 metrów nad domami w kompletnej ciszy. Światła były rozmieszczone na dolnej części obiektu w linii poziomej. Obiekt po około 5 minutach bardzo powoli oddalił się na wschód. Świadek zdarzenia pobiegła w kierunku tego miejsca i stwierdziła intensywny słodki zapach, który utrzymywał się w tym obszarze około godziny. Zapach był duszący i dość nie przyjemy. W czasie obserwacji próbowała się telefonicznie skontaktować ze mną, ale telefon odmówił posłuszeństwa. Czyżby reakcja kota oraz intensywny zapach był spowodowany oddziaływaniem obiektu na otocznie ? Nie można tego wykluczyć. Wszelkie czynności będą przeprowadzone niebawem w tym miejscu a wyniki przedstawione w raporcie z uwagi, że doszło tam w krótkim czasie do dwóch obserwacji wręcz identycznego obiektu.


Chciałbym zaapelować do mieszkańców Słociny, Rzeszowa i okolic, którzy być może tego dnia zauważyli przelot tego obiektu lub podobnych  z innego okresu. Kontakt : arekmiazga@gmail.com

12 komentarzy:

 1. To bardzo dziwne,unoszący się słodkawy zapach.A może to jakiś gaz,którym był napędzany obiekt.Może jakiś ekspert by się wypowiedział,bo my możemy tylko gdybać.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak miały miejsca przypadki zapachów po UFO siarki czy ozonu, ale słodki zapach ? Jak się okazało nigdy wcześniej w tej okolicy nie było czuć czegoś podobnego.

  OdpowiedzUsuń
 3. zawsze podziwiam ludzi za odwagę, ja bym nigdy nie odważyła się pójść w to miejsce...

  OdpowiedzUsuń
 4. tlenek azotu - powstaje podczas jonizacji powietrza

  OdpowiedzUsuń
 5. tlenek czy podtlenek azotu? ;)
  bo jeden z nich to tzw. gaz "śmiechol", ale pani wypuszczającej kota raczej nie było do śmiechu. więc podtlenek azotu można wykluczyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam ja jestem ze Słociny może ktoś wie gdzie dokłanie pojawił sie te ufo ??

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj ja znam lokalizacje tych dwóch obserwacji w razie czego proszę pisać na maila cały czas mam kontakt tel ze świadkami zdarzeń. Jak sie ociepli będę wszystko tam dokumentował. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Będzie jakaś większa relacja/informacja o tej obserwacji po rozmowie ze świadkami?

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak oczywiście jednak wizję w ternie plus rozmowę odbędę na początku kwietnia i opracuję szczegółowy raport dlatego proszę jeszcze chwilę poczekać, tym bardziej że będe podczas jednego wyjazdu dokumentował aż trzy zdarzenia w tym te dwa Bliskie Spotkania z marca i wrześnie z ub roku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Posiadam zdjęcia z nad morza z 17 stycznia 2013 roku potrzebuje konsultacji ekspertów 516-580-161 mój nr tel zdjęcia zrobione są za dnia

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam ! Proszę o kontakt na maila arekmiazga@blogspot.com oraz zdjęcie jak można ?

  OdpowiedzUsuń
 12. widziałem dziś takie światła na niebie :) Było to bardzo dziwne

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: