piątek, 14 listopada 2014

UFO a kontrola badaczy ?

Jeden z moich ostatnich artykułów o MiB doczekał się dalszej kontynuacji jaką przedstawił autor blogu UFO -Skywatching.pl próbując zasygnalizować dość osobliwy i mało znany problem mianowicie kontroli badaczy/ufologów przez siłę za, którą stoi zjawisko UFO.   Ten problem dotyczy samych badaczy czyli dość hermetycznego środowiska, w którym nie wszystkie osoby będą się nim chciały podzielić ? Z badań i analiz jakie przeprowadził m.in John Keel wynika, że za sprawą MiB wcale nie stoją ''ziemskie'' siły, sam Keel w swoich pracach ostrzegał badaczy przed  niebezpieczeństwem i konsekwencjami zajmowania się problemem UFO.  Czy miał rację ?
Polecam artykuł Przemka, który znajduje się w poniższym linku.


2 komentarze:

  1. Mam pytanie, czy są jakieś poważne teorie na temat tego czy Tragedia na przełęczy Diatłowa mogła być spowodowana przez UFO? Na wikipedia można przeczytać że był pewien badacz który intensywnie zajmował się tą sprawą i zebrał wiele materiałów, po czym zginął w tajemniczym wypadku po którym zawartość jego mieszkania została wywieziona na wysypisko. Robota MIB?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja na takie się tam nie natknąłem, choć rzekomo w zapiskach uczestników było wspomniane o jakiś świetlnych kulach. Ostatnio na Discowery był o tym cały program.

    OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: