piątek, 2 września 2022

UFO nad zatoką Strijemham

Przebywając w Holandii na wakacjach w 2022 roku miałem okazję wykonać wiele ciekawych zdjęć, jedno z nich nosi w sobie silny ładunek ufologiczny  na którym widać wypisz wymaluj klasyczny latający spodek.

Tego dnia 26 lipca 2022 r po pracy wybraliśmy się rowerami nad zatokę w okolicy malutkiej miejscowości Strijemham delektując się widokami i zatoką która wygląda, w której pływają meduzy, kraby i różne krewetki. Moją uwagę zwróciły odległe turbiny  wiatrowe to właśnie w ich kierunku wykonałem kilka zdjęć smartfonem vivo V2109 z przesłoną f1,8, czasie ekspozycji 1,215 3,96 ISO 103 godzina wykonania zdjęcia 20:07. W momencie jego wykonywania nie zauważyłem mew było zupełnie spokojnie wręcz cicho, aż za cicho. Dopiero po przyjściu do domu przeglądając zdjęcia zauważyłem coś wręcz tajemniczego, na tle błękitnego nieba nad zatoką widać biały obiekt w kształcie spodka pokaźnym rozmiarów już to dało mi do myślenia, że nie może chodzić w tym wypadku o ptaka ponieważ niczego takiego nie zauważyłem w momencie wykonywania zdjęć. Nie jest to również blik lub refleks od słońca ponieważ na innych zdjęciach wykonanych wcześniej w tym kierunku niczego nie widać. 
Przyznam, że bardzo nurtuje mnie czym jest tajemniczy wręcz biały obiekt na zdjęciu, który kształtem finalnie  wpisuje się w definicję UFO, a wiadomo, że UFO preferuje akweny wodne i nie tylko. W tej okolicy są turbiny wiatrowe, linie wysokiego napięcia i port. Jeśli miałbym zasugerować jakieś wyjaśnienie to przychodzi mi do głowy jedynie motyl lub jakiś paproch, ale przyznam, że jest to dość naciągana teza. Jeśli faktycznie był tak niewidoczny wzrokowo NOL pytanie dlaczego akurat tutaj postanowił się ‘’ukazać’’ obiekt nie posiada wyraźnie rozmytych konturów, po których można założyć jego kierunek lotu, chociaż po lewej  stronie widoczne są dwa niewielkie ‘’wypuklenia’’. Kadr wysłałem do bazy danych UFO Meldpunt Nederland z którego wynika, że w tych okolicach również widywano tajemnicze światła i obiekty.

Jeśli założyć, że rzeczywiście był to jakiś ‘’obiekt’’  oznacza to, że siła ukryta pod obrazem UFO podąża cały czas za nami obojętnie gdzie jesteśmy. Czyżby w tym wypadku nadzorowała moje poczynania ?

8 komentarzy:

 1. Witaj Arku , wreszcie się doczekałem na Twój powrót na bloga :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Można jeszcze spróbować opcji z ptakiem. Szczególnie że na wodzie chyba też widać dwa ptaki? Może mewy? To jakaś nadmorska miejscowość?

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko problem z tym, że ptaka żadnego nie widzialem kiedy fotografowałem, to na wodzie to boje są widoczne. Tak nie daleko Poortvile

  OdpowiedzUsuń
 4. https://nczas.com/2022/09/14/szokujace-doniesienia-ukrainskich-naukowcow-widzieli-wiele-statkow-ufo-posiadaja-ekstremalnie-duza-predkosc/

  OdpowiedzUsuń
 5. To zdjęcie można wyjaśnić tylko na 1 z 3; sposobów 1) technologia pozaziemska, 2):tajny ziemski projekt 3)jakieś naświetlenie obiektywu lub coś przelatującego ale co przelatującego by miało taki kształt?

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: