poniedziałek, 21 maja 2012

Rzeszów - UFO nad elektrociepłownią ?

Obserwacje i ilość jakie otrzymuję z Rzeszowszczyzny nie tylko mnie zadziwiają, ale również moich znajomych zajmujących się tym zagadnieniem. Moi Czytelnicy poinformowali mnie o bardzo interesującej obserwacji kilku obiektów nad rzeszowską  elektrociepłownią.

Sprawa oczywiście jest w toku rejestracji na chwilę dzisiejszą wiadomo, że świadkami obserwacji było dwóch pracowników z Dolnego Śląska, którzy byli na giełdzie Agrohurt na obrzeżu Rzeszowa. W dniu 10 maja 2012 roku około 15:00 zauważono bardzo wysoko dziwny obiekt z początku wzięty za ''reklamówkę'.' Po chwili nad ulicą Lubelską na dużej wysokości przeleciał niewielki owalny obiekt, potem następny. Najciekawsze było to iż, największy obiekt błędnie   wzięty za ''reklamówkę'' miał bardzo nietypowy kształt jakby ''rozciągniętego gwintu'' obracającego się w różne strony. Obiekt tkwił dokładnie nad elektrociepłownią. Świadkowie zajęci obserwacją mniejszych obiektów, które wykonywały dziwne ruchy nie zauważyli w jaki sposób znikł większy obiekt ? Gdy popatrzyli w jego kierunku już go nie było. Wiadomo jest to, że jeden z obiektów oddalił się w stronę Jasionki. Obiekty musiały być na dużej wysokości ponieważ jeden z nich wnikł przez chwilę w chmurę. Całe zdarzenie trwało około 10 minut.

Najciekawsze jest to, że wszystkie obiekty tkwiły wysoko nad elektrociepłownią a więc wysokimi źródłami napięcia i pola elektromagnetycznego jakie emituje elektrociepłownią, jest to kolejne potwierdzenie ''preferowania'' UFO takich miejsc w których występują elektrociepłownie, linie energetyczne, fabryki, kopalnie itp.Czekam na dalsze informacje i rysunki od świadka acz przyznam, że pierwszy raz spotykam się na Podkarpaciu z opisem tak dziwnego obiektu w kształcie ''gwintu'' ? Czym mogły być obiekty ? UFO, drony wojskowe ?

Jeśli byliście świadkami tej lub podobnej obserwacji w Rzeszowie lub okolicy, bardzo proszę o kontakt  arekmiazga@gmail.com

8 komentarzy:

 1. Czekam na dalszy rozwój obserwacji, Rzeszów ma coś chyba w sobie ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Cierpliwości muszę zebrać max informacji aby wszytko opisać - przyznam że ten rok znów jest bardzo obfity ;) dziwne że tylko na Podkarpaciu uważam jednak że jest to powodem małej aktywności badaczy/ufologów w swojej okolicy.

  OdpowiedzUsuń
 3. No faktycznie ostatnio mnóstwo obserwacji. Myślę że teraz zaczyna się spełniać ten grudzień 2012, kiedy rządy USA ujawnią że zjawisko UFO jest realne :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Proszę nie wierzyć w te bzdury, że rządy ujawnią prawdę o UFO - będą tak długo się wypierać i stosować różne zabiegi aby ten temat na długi czas pozostał w tajemnicy a oficjalnego kontaktu nie ma co się spodziewać. A do Pewnego ''żałosnego anonimowego'' - jest Pan niestety w dużym błędzie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie ciekawi mnie czemu to wszystko jest ukrywane przed ludzkością, każdy chyba ma prawo wiedzieć :/

  OdpowiedzUsuń
 6. Z bardzo wielu przyczyn choćby religijnych, ekonomicznych czy politycznych. Co prawda dziś zwykły człowiek ma znacznie większą świadomość o UFO niz np 40-50 lat temu - ale jak widać pomimo tylu lat nie ma żadnego przełomu w tej sprawie UFO jest faktem i jak widać z każdym okresem/latami przyjmuje inną taktykę wobec ludzkości wystarczy porównać zdarzenia z lat 50, 60, 70 i dzisiejsze. Rządy zaprzeczają istnieniu ale w tajemnicy prowadzą swoje badania w tym Polska ich upublicznienie obnażyłoby cały system obrony powietrznej wszystkich krajów jako ''nieszczelny'' a podatki wyrzucane w błoto. Dlatego nie liczę za mojego życia na oficjalne stanowisko w tej sprawie rządów światowych trzymanych w rękach żydostwa, który ustanawia niekorzystne prawa i rządy na świecie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Możliwe, że niektóre obiekty pobierają energię elektryczną bezpośrednio z sieci WN, w sposób bezdotykowy za pomocą przewodnictwa plazmy. To jednak powinno być rejestrowane w elektrociepłowni, jako różnice w bilansie energii elektrycznej oraz szybciej w postaci nagłego poboru energii w czasie pojawienia się obiektu.
  Jeśli ma ktoś kogoś znajomego z personelu obsługi, może w przypływie szczerości tej osoby, czegoś się dowie o tego rodzaju incydentach i sposobach ich klasyfikacji w bilansie pracy elektrociepłowni.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tylko po co mają pobierać skoro być możliwe owe obiekty mogą mieć więcej energii niż nawet 10 ''elektrociepłowni'' fakt faktem jednak że lubią sie nad takimi obszarami pojawiać. Sama elekrociepłownia nieco zakłóca naturalny rozkład pól elektromagnetycznych a opad zwiększa promieniowanie gamma nieznacznie, ale jednak zwiększa może właśnie te ''anomalie'' mają jakiś związek z tymi obiektami tutaj i angielscy fizycy maja podobne zdanie. Owszem czasem spadki były rejestrowane WN podczas przelotów UFO ale sam spadek nie oznacza poboru jest też inna koncepcja ''spowolnienia czasu'' ale to nie mój wymysł lecz Marc Davenporta wieloletniego badacza UFO.

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: