środa, 24 kwietnia 2013

Wizja lokalna w Słocinie

Dziś przeprowadziłem rejestrację i wizję lokalną w Słocinie k/Rzeszowa. Na miejscu dokumentowałem dwa zdarzenia typu CE-1 oraz CE-2 jakie rozegrały w tej okolicy. Z zebranych informacji wynika, że obserwacje dziwnych obiektów są dość częste o czym już wcześniej otrzymywałem sygnały. Najciekawsze jest to, że w jednym przypadku podczas dziennego zdarzenia świadkowie byli około 60 metrów od klasycznego obiektu w kształcie spodka o barwie metalicznej. Drugie zdarzenie typu Ce-2 z marca br. dotyczyło ciemnego kopulastego obiektu, który na swojej powierzchni oprócz dziwnych świateł posiadał poziome biegnące linie. Powstaną odrębne raporty tych obserwacji. To jedne z najciekawszych spotkań z UFO jakie zebrałem z Rzeszowa i okolic w przeciągu 16 lat badań.

 


Jedno ze zdjęć z wizji w trakcie rozmowy ze świadkiem zdarzenia. Za nami we wrześniu 2012 roku unosił się metaliczny ''spodek''.


Serdecznie dziękuję świadkom zdarzenia za współpracę, wyrozumiałość i miłą atmosferę podczas prac dokumentacyjnych.

3 komentarze:

  1. Ci lydzie moga zostac rozpoznaniz ,mozna bylo zamazac cala glowe. Pozdrawiamm serdecznie, jacek skowron.

    OdpowiedzUsuń
  2. Te osoby pozwoliły się sfotografować a nawet ujawnić nazwisko gdybym chciał, nie mają obaw tego co zauważyli przed innymi. Z reguły nigdy nazwisk nie ujawniam dlatego tutaj tego też nie robię.

    OdpowiedzUsuń
  3. W przypadku gdyby ktoś was znał jakieś relacje odnośnie istot albo UFO które zmieniły kształt czy wygląd, prosze o kontakt: krisek.poliak@azet.sk Zapraszam też na mój blog: www.zmiennoksztaltne.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: