wtorek, 19 grudnia 2017

Co nowego na blogu w Nowym Roku ?

Ponieważ zbliżamy się wielkimi krokami  do końca 2017 roku postanowiłem przedstawić Czytelnikom tematy, które pojawią się już od stycznia 2018 roku na moim blogu, które myślę będą cieszyć się zainteresowaniem. W Nowym Roku na blogu  opiszę  słynne zdarzenie spod Warszawy z 1993 roku w którym po obserwacji UFO odkryto wypalony krąg w trawie oraz dziwne ślady gadoidalnych łap na szybie. Zdarzenie dokumentował Kazimierz Bzowski.  Po wielu latach udało mi się osobiście poznać bezpośredniego świadka tych zdarzeń, który bardzo szczegółowo opisał nie tylko tą historię, ale inne, które miały miejsce w  pewnym ośrodku  k/ Warszawy. Można rzec zdarzenia są wręcz ‘’szokujące’’, ale jak się  okazało K.Bzowski wiele szczegółów podkoloryzował, a inne przemilczał. W mojej ocenie  dopiero teraz historia nabierze właściwego wymiaru, co naprawdę zdarzyło się w 1993 roku w Józefowie.

Oprócz tego na blogu pojawi się czwarta część Magonii po Polsku, w której opiszę ponad 10 zdarzeń związanych z żywym folklorem w którym występują skrzaty, krasnale, diabły.  Historie pochodzą z lat 1942-2012, które nie zostały opisane w mojej nowej książce ‘’Magiczna rzeczywistość’’, która posiada bogaty rozdział w przypadki związane z ‘’magicznymi istotami’’.  

Na blogu pojawią się relacje z klasycznymi CE III tym razem z Gowarzowa,  historie UFO ocierające się o aspekt missing time, oraz pewną obserwację w której pojawiły się symbole  związane z Iluminatami. Nie zabraknie tematów z demonologią i zahaczającą o zjawisko UFO, pomimo kontrowersji jakie wywołują w środowisku ufologów.  Postaram się także zainteresować historią  z latającym humanoidem  oraz aspektem UFO bezpośrednio związanym z naszą podświadomością, który miał miejsce niedawno w okolicy Rzeszowa.  Dziękuję wszystkim  za Waszą obecność na moim blogu, przekazane relacje, komentarze nawet te krytyczne.  Do usłyszenia w Nowym Roku. 
11 komentarzy:

 1. Zapowiada się bardzo interesująco. Szczególnie czekam na nowe podejście do słynnego zdarzenia w Józefowie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zdarzenie zupełnie inaczej wyglądało, niż opisał Bzowski, chociaż ślady łap były nie tylko na tym oknie. Szczegóły i same zdarzenia, bo nie było to tylko jedno wprost zdumiewa, nawet można mówić o pewnym CE III, w tym miejscu. Pozdrawiam

   Usuń
 2. Prosze zbadać przypadek z Lelowa 2004 - wielu świadków, wyjątkowa sprawa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak znam to zdarzenie jedynie poprzez FN, szkoda, że wielu ufologów je zlekceważyło nawet organizacja w której wówczas byłem. Gdybym miał kontakt ze świadkiem czemu nie.

   Usuń
  2. Tych świadków było wielu, to nie była jedna osoba.

   Usuń
 3. Ta historia jest naprawdę ciekawa bo miała ciąg dalszy: http://www.thinkaboutitdocs.com/balloon-man/

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy Kazimierz Bzowski pozostawił jakąś spuściznę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety poza dwiema książkami wydanymi za swojego życia, wszelkie jego materiały głównie zdjęcia i opisy obserwacji przepadły. Z moich informacji wynika, iż po jego śmierci żona oddała jakieś pudełka ze zdjęciami pewnej osobie, ale nie mam pojęcia kto to taki. Przepadło jakieś 300 zdjęć z rejestracjami UFO, które ta grupa wykonywała. Wielka strata ...

   Usuń
 5. A ja wierzę głęboko, że wśród tych dziesiątków zbadanych przypadków znajdzie się chociaż jeden (słownie: JEDEN), o którym można by udowodnić, iż jest autentyczny w świetle dowodów obiektywnych np. badań psychologicznych (relacje i to najczęściej pojedyńczych świadków, takimi oczywiście być nie mogą). I jest to moje szczere życzenie, przy czym uprzedzając odpowiedź: nie mnie Pan musiałby przekonywać. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szczerze, mówić nie chcę nikogo przekonywać, już dawno stwierdziłem, że to strata czasu, dowód jest tak dużo, że tylko ignorancji mogą pisać, oczywiście nie piszę to w kierunku Pana. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Napisz komentarz: